yasnyi_krasnyi (yasnyi_krasnyi) wrote,
yasnyi_krasnyi
yasnyi_krasnyi

Всем любителям "Счастливого фермера" посвящается

Дуже коротка п'єса "Європа"

(Україна, 2009 рік. Літо. Вечір. Безвісне село десь у степах. Микола і Петро сидять понад хатою та курять люльки)


Петро (розмірковуючи): А шой там у тій Європі діється…
Микола: Та отой шо там, шо у нас нічого. Але там багатше.
Петро (розмірковуючи): Так, Миколо, тяжка наша доля.
Микола: Ой не кажи, Петро.

(На декілька хвилин повисає павуза)

Петро (розмірковуючи): Ото я хтів тебе попитати – якого хую ти мені бур‘янів на грядки накидав?
Микола: Та то не я, Петро.
Петро: Ой не бреши мені, Микола! Не гневи господа нашого!
Микола: Та я проходив мимо, бач - Михайло їх розкидує. Ну я на огород твій заліз і його до трьох чортив попхав. Оце ти й бачив, шо ніби я там був, та то не я.
Петро: Ой брехло, ой брехло... Ну нічого, ото я тобі ще напомню, будешь ти валятися у меня в ногах та п‘ятки цілувать, за такі твої слова брехливі.
Микола: Ти, Петро, не пизди, сам-то мені теж накидав, і ще й черв‘яків до купи налепив.
Петро: Черв‘яків ото точно не я. А бур‘яни - то я експерементував, якщо их накидати, чи можна їх потім виполоти, чи вони не приймуться вже.
Микола: Неможна.
Петро: Та я зрозумів.

(На декілька хвилин повисає павуза)

Микола: Ну ось ми й порозумілися.
Петро: А чи не випити нам, Миколо, по одній?
Микола: По чарці, поки жінок нема - чом би й ні. Від доброго діла гріх відмовлятися.

(Петро розливає чарки із біленькою)

Петро: Ну, будьмо Микола. Нехай всі москалі передохнуть, а в нас лише джмілі над вишнями будуть гудіти
Микола: Так, за врожай, за те щоб тітьки у баб були великі, а перці наши були як отой гарбуз великі і сильні. Будьмо!

(Випивають)

Петро (розмірковуючи): А шой там у тій Європі діється…

(На сцені знову повисає довга філософська павуза)


КІНЕЦЬ


соавтор текста - камрад [info]leonbook
Tags: заметка про, игрушки
Subscribe

  • Ведьмак-4

    Закончил четвертый сезон «Ведьмака», сделанный по известному принципу: «говно-не говно, а смотреть все равно будете». Ну, конечно — говно. Ну, да —…

  • Динамит

    Посмотрел нашумевший в последнее время фильм Кэтрин Бигелоу «Дом динамита» (A House of Dynamite). Фильм хорош, хотя и не тем, что в нем понравилось…

  • Лара

    Ностальгии ради и хорошего настроения для, пересмотрел фильм «Расхитительница гробниц» («Tomb Raider») 2001 года. Это который с Анджелиной Джоли, я…

  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments